OGŁOSZENIE O NABORZE KANDYDATÓW NA WOLNE STANOWISKO PRACY W BIURZE LGD

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ogłasza nabór otwarty na wo [...]

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki ogłasza nabór otwarty na wolne stanowisko pracy: Pracownik administracyjno – biurowy.

  1. Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe:

Konieczne:

  1. Wykształcenie wyższe.
  2. Dobra organizacja pracy.
  3. Komunikatywność.
  4. Umiejętność samodzielnej pracy.
  5. Znajomość oprogramowania MS Office.

Pożądane:

  1. Znajomość problematyki w zakresie finansowania projektów ze środków UE.
  2. Znajomość zasad obsługi administracyjnej biura.
  3. Doświadczenie w pracy w stowarzyszeniu, znajomość zasad funkcjonowania stowarzyszeń.
  4. Doświadczenie w realizacji/rozliczaniu projektów unijnych (POKL/PROW/PO RYBY).

    Zakres zadań:
  1. Realizacja zadań związanych z realizacją projektów grantowych w ramach EFRR
  2. Pomoc przy przygotowaniu i rozliczaniu projektów grantowych
  3. Pomoc przy realizacji zadań związanych z realizacją projektów grantowych w ramach EFS
  4. Doradztwo dla beneficjentów w zakresie aplikowania o środki unijne oraz rozliczania projektów w szczególności ramach przedsiębiorczości i PROW
  5. Realizacja zadań związanych z naborem wniosków.
  6. Pomoc przy realizacji rozliczaniu projektów własnych LGD.
  7. Obsługa administracyjna Komisji Rewizyjnej.
  8. Pomoc przy obsłudze administracyjnej Rady.
  9. Promocja LGD, przygotowanie informacji do mediów.
  10. Organizacja działań animacyjnych (w szczególności: pikniki, konferencje, spotkania/szkolenia).
  11. Informowanie nt. LGD oraz realizacji LSR.
  12. Realizacja zadań związanych z Lokalną Strategią Rozwoju.
  13. Realizacja innych zadań zleconych przez Dyrektora biura LGD lub Zarząd.
  • Zakres odpowiedzialności:
  1. Odpowiedzialność za zadania z zakresu zadań.
  2. Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę organów LGD i beneficjentów.
  3. Odpowiedzialność za zadania zlecone przez Dyrektora Biura oraz Zarząd LGD.

Wymagane dokumenty:

  1. życiorys (CV),
  2. list motywacyjny,
  3. kserokopie lub skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe,
  4. inne kserokopie / skany dokumentów o posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach, uprawnieniach, jednocześnie potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych,
  5. oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

    Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
    Miejsce pracy: biuro Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Dorzecza Zgłowiączki miejscowość: Choceń.
    Stanowisko pracy: Stanowisko związane z pracą przy komputerze i wykorzystaniem innych urządzeń biurowych oraz pracy w terenie polegającej na spotkaniach, kontakty bezpośrednie i telefoniczne z mieszkańcami/przedsiębiorcami/instytucjami.
    Wymiar czasu pracy: praca na pełen etat.
    Zatrudnienie: na podstawie umowy o pracę na czas określony.                              Planowane zatrudnienie od stycznia 2021r.
    Miejsce i termin złożenia dokumentów:

Aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru zostanie umieszczona na stronie internetowej LGD www.kujawiaki.pl