Podsumowanie Rozgrywek Piłki Siatkowej

W dniach 18-19.10.2014 r. na Hali Sportowej w Boniewie odbyły się Rozgrywki Piłki Siatkowej organ [...]

W dniach 18-19.10.2014 r. na Hali Sportowej w Boniewie odbyły się Rozgrywki Piłki Siatkowej organizowane przez Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki.

Do rozgrywek, zgodnie z regulaminem imprezy, zgłosiło się 8 drużyn, które reprezentowały miejscowości z terenu Lokalnej Grupy Działania. Udział w turnieju brały następujące drużyny: Boniewiaki, Izbica Kujawska, Gmina Włocławek, Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne AUTOSTRADA, Kruszyn, Lubień Kujawski, Włocławek, SLO Choceń. Pierwszy dzień turnieju wyłonił drużyny finałowe, które o miejsca na podium walczyły drugiego dnia rozgrywek.

Podczas drugiego dnia odbyły się kolejne mecze, tym razem o pierwsze miejsce w Turnieju  Piłki Siatkowej. Poziom i zaangażowanie drużyn w walce o zwycięstwo przerosło nasze oczekiwania, co miało odzwierciedlenie w emocjach podczas spotkań. W meczu o pierwsze miejsce po pasjonującym spotkaniu drużyna „Włocławek” wygrała z drużyną  „Kruszyn”. Natomiast w walce o trzecią lokatę drużyna „Lubień Kujawski” zwyciężyła z ekipą „SLO Choceń”. Podczas rozdania nagród został wyłoniony jeszcze jeden laureat, który zdobył statuetkę dla najlepszego zawodnika, a był nim Pan Wojciech Ziółkowski z drużyny „Lubień Kujawski”, który poprzez swoją postawę na boisku, znakomitą grę zapracował na owe wyróżnienie.